Gyakornok - Tengeren túli kiszállítások, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2018-06-14 03:30:38
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az ún. CKD / OT logisztika célja az Audi Hungaria tengeren túli vevőinek és a konszern központi pótalkatrész-raktárának megfelelő motorokkal és alkatrészekkel történő költséghatékony ellátása a vevőnek megfelelő időben, minőségben, mennyiségben.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Együttműködés projektszervezési munkában, illetve részvétel nemzetközi projektekben

Kiértékelések és statisztikák készítése, prezentációk előkészítése

Részvétel a csomagolástervezésben

Budget követés

Területi bejárások támogatása

Dokumentációk felülvizsgálata, pótlása és javítása

Adminisztratív feladatokban támogatás nyújtása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat közlekedésmérnök, logisztikai mérnök, műszaki menedzser vagy gazdasági szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Legalább heti 3-4 munkanapot el tud tölteni a vállalatnál

Legalább egy év szakmai gyakorlati időt vállalni tud

Magabiztos német vagy angol nyelvtudással rendelkezik

Precíz, önálló és terhelhető

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938