Autófényező - Járműgyártás, Lakkozó Üzem, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2018-04-11 03:34:18
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár lakkozó üzemének feladata a karosszériák korrózió elleni védelme, felületkezelése, színezése. A karosszériák lakkozása a legmodernebb környezetbarát technológiai feltételek mellett folyik. Modelljeink vásárlói 18 szériaszínből és korlátlan mennyiségű egyedi színből választhatnak.

Az egyedi fényező a lakkozó üzem szomszédságában található, az egyedi fényezésű járművek külső műanyag elemeinek fényezésével foglalkozik.

Ahhoz, hogy termékeink megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.

Legyen Ön is részese a lakkozó üzem csapatának!

Következő feladatok várnak Önre

Teljes, alapozott műanyag elemek és alkatrészek előkészítése

Előkészített felület fényezése vízbázisú festékkel

Lefényezett felületek utómunkálása, polírozása

Társterületek támogatása

Logisztikai tevékenység (beérkező és kiszállítandó anyagok kezelése)

Részvétel szakmai továbbképzéseken

Ön az ideális jelölt, ha

Középfokú autófényező, fényező-mázoló végzettséggel rendelkezik

Autófényezés területén szerzett legalább 5 éves tapasztalatot (az utóbbi 10 évben)

Szakmai tapasztalata van személygépkocsik fényezésében, vízbázisú festékkel

Képes önálló munkavégzésre és csapatmunkára

Célorientált és felelősségteljes

Pontos, igényes, körültekintő

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Horváthné Dibusz Hajnalka válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 4845