Minőségbiztosítási mérnök, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2018.02.14.
col-wide

Foglalkozások:

Minőség menedzsment: Minőségmérnök

Állás leírása:

Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cég magyarországi leányvállalatához megnövekedett termelési igényei miatt

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkatársat keresünk.

Feladatok:
  • Belső és külső reklamációk kezelése.
  • A javító és megelőző intézkedések kidolgozása, ellenőrzése.
  • Minőségügyi dokumentáció karbantartása, illetve aktualizálása.
  • Vevői látogatásokra, auditokra felkészülésben részvétel.
  • Minőségirányítási vezető napi munkájának támogatása.

Elvárások:
  • középszintű német nyelvtudás szóban és írásban,
  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • ISO 9001 és ISO TS 16949 minőségügyi szabványismeret,
  • minőségügyi módszerek és technikák ismerete (CP, 8D, SPC, FMEA,5S,...),
  • MS Office (Excel, Word) magas szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • műanyagipari fröccsöntés területén, vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:
     •     modern, biztonságos munkahely,
     •     versenyképes fizetés,
     •     béren kívüli juttatás,
     •     bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:
  • Győr Ipari park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi email címre: edina.bazso.horvathne@hillers.hu

www.hillers.de

Cégadatok
Hillers Hungary Kft.
Tibormajori u. 9. Győr