Gyakornok - karosszériagyártás, vásárolt alkatrészek minőségbiztosítása, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2018-01-13 03:30:38
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szakterületünkön a minőségbiztosítási munkatársak a karosszériaüzem munkáját támogatják. Feladataink közé tartozik a hibás alkatrészek zárolásának követése, analízisek végrehajtása, beszállítókkal való kapcsolattartás. Válogatási akciók kezdeményezése, az eredmények, intézkedések dokumentálása és egyeztetése a gyártó területtel.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Zárolások nyomon követése

Eredmények dokumentálása

Táblázatok / dokumentációk követése, ápolása

Szükséges adatok bekérése társterületektől / berszállítóktól

Beszállítókkal való kapcsolattartás

A vizsgálandó alkatrészek elosztása (mérőszoba, labor, analízis, gyártás)

Alkatrészfelelős mérnökök támogatása a vizsgálattól a gyártás végéig

A bemintázandó alkatrészek koordinálása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök, közlekedésmérnök, mechatronikai mérnök vagy műszaki menedzser szakon, és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Minimum 6 hónap gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Lehetőség szerint heti 4 nap munkavégzést vállalni tud

Legalább középfokú a német nyelvtudása

Gyakorlottan, biztosan kezeli a következő szoftvereket: Excel / PowerPoint / Outlook

Önálló munkavégzés és jó kommunikációs készség jellemzi

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938