Gyakornok - Minőségbiztosítás motorgyártás, tömítésvizsgálat, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2018-01-13 03:30:35
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Csapatunk az Audi Hungariánál gyártott motorok alkatrészeinek anyagvizsgálatáért, vizuális megítéléséért felel. Leendő gyakornokunk feladata elsősorban a különböző elasztomer tömítések vizsgálata lesz. Emellett lehetőséget kap, hogy részt vegyen a labor mindennapi tevékenységeiben és ezáltal betekintést nyerjen a különböző mechanikai és analitikai vizsgálatokba.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Polimer és elasztomer motoralkatrészek anyagvizsgálatainak elvégzése

Vizsgálati eredmények dokumentálása, kiértékelése

Önálló munkavégzés a laboros kollégák instrukciói alapján

Vizsgálólabor napi munkájának támogatása

Diplomamunka írása a szakterületen

Ön az ideális jelölt, ha

Egyetemi (MSc) vagy főiskolai (BSc) tanulmányokat folytat műszaki szakon, vegyészmérnök, polimer és / vagy műanyag szakirányon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Minimum 1 év gyakorlati időt vállalni tud

Heti 4 napot el tud tölteni a szakterületen

Német nyelvtudás előnyt jelent

Mechanikai, analitikai vizsgálatokban, valamint mikroszkópiában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Excel, PowerPoint)

Önálló, talpraesett személyiség, munkájában precíz

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938